Verkoop CARTHAGO ICT

Voor zowel Carthago ICT als CAPE Groep betekent de overname een sterke versnelling in het realiseren van groeiambities. Voor klanten kunnen softwareoplossingen met een - nog hogere - toegevoegde waarde worden gerealiseerd. De Jong & Laan corporate finance adviseurs begeleidden de aandeelhouders van Carthago ICT bij het overnametraject.

ICT doeltreffender inzetten

Carthago ICT is in 1999 opgericht met de ambitie om ICT doeltreffender in te zetten. Het bedrijf is gestart met een vestiging in Hengelo, en in 2017 uitgebreid met een vestiging in Veenendaal. Hiermee is Carthago ICT een landelijk opererende dienstverlener met ruim 40 experts op het gebied van softwareontwikkeling, security, cloud en architectuur.

De Jong & Laan begeleidde Carthago ICT bij de verkoop van het bedrijf aan CAPE Groep. Carthago is een sterke aanvulling op het dienstenaanbod van CAPE Groep. 

Theo de Cock
Theo de Cock Partner

Lees ook